VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ
Dünya da ve Türkiye de ; geniş ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tanınan yenilikçi ve daima büyüyen bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
İlişkili olduğumuz tüm sektörlerde; bireye , topluma saygılı, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olacak şekilde müşteri ve çalışanlarının ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Daha Fazla Bilgi Edinin
Fire
Fighter7
Fire
Fighter7
Phthalate
Free
Phthalate
Free
Reach'e
Uygunluk
Reach'e
Uygunluk
Geri
Kazanım
Geri
Kazanım
ISO
9001: 2015
ISO
9001: 2015

Fire Fighter7

İnsanların özellikle toplu halde bulundukları sinema, tiyatro, otel, salonlar gibi mekanlarda güvenliğin en önemli öncelik olması ilkesiyle DEPAR AR-GE departmanın geliştirdiği özel “Fire Fighter7” yanmazlık formülasyonları “ile üretmiş oldukları tüm suni deriler” talep edilen tüm uluslararası standartları karşılayabilmektedir. Crib5/7, M1/M2 gibi bilinen/ talep edilen standartlarındaki ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiyi satış temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Phthalate Free

Kimi zaman giyim, kimi zaman ayakkabı, çanta, döşeme veya kitap olarak insan tenine temas eden suni deri üretiminde DEPAR 2010 yılından beri ürünleri Phthalate içermemektedir.

Reach'e Uygunluk

Azo boyar maddeler ve ağır metaller içeren hammadeler, kati suretle kullanılmamaktadır.

Geri Kazanım

Fabrikamızın hammadde geri kazanım sistemi ve baca filtrasyonları dünya standartlarındadır.

ISO 9001: 2015

KALİTE POLİTİKASI Üretim sürecinin her aşamasında ; ISO 9001 :2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek müşteri taleplerini karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek kaliteli ürünleri üretmek için teknolojik gelişimleri takip edip uygulamak,Şimdiki ve gelecekteki müşteri beklentilerini karşılayan yeni ürünler geliştirmek,Yasal ve müşteri şartlarına uyarak, Kalitenin çalışanlarca paylaşılan bir sorumluluk olmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesidir. Kalite şirketimizin geleceğinin güvencesidir.

Hakkımızda

Depar Deri Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ayakkabılık, Terliklik, Çantalık, Giyimlik, Döşemelik - Oto Döşemelik, Aksesuar ve çeşitli aksesuarlarda kullanılan P.U.(Poliüretan), P.V.C (vinil) kaplama, koagüle ve flok ürünler üretmektedir.

Kurulmuş olduğu 1981 yılından beri süregelen üretiminde kendini sürekli yenilemiş, iç ve dış pazarlara hizmet verebilmek için dengeli gelişmeyi amaç edinerek sektöründe sürekli bir lokomotif görevi üstlenmiştir.

Fabrikamız Ar-Ge

Fabrikamız

1981 yılında İstanbul şehir merkezine 20 km. uzaklıkta kurulan suni deri ve suni süet fabrikamız o günden beri süregelen üretiminde kendini sürekli yenilemiş, iç ve dış pazarlara hizmet verebilmek için dengeli gelişmeyi amaç edinerek piyasasında sürekli bir lokomotif görevi üstlenmiştir.
Yüksek teknolojinin hakim olduğu ve teknolojisini her gün geliştiren firmamız hakiki derinin en yakın ve gerçekçi muadili olan koagüle suni deriyi Türk piyasasına ilk kez tanıtmış olmanın, ISO 9001:2015 kalite yönetim standartlarına uygun çalışmanın gururunu yaşamaktadır.
Araştırma-Geliştirme departmanımız da sürekli yeni teknolojiler getiren, yeni ürünler geliştiren, günümüzün en yeni ihtiyaçlarına cevap veren temel taşlarımızdandır.

Hakkımızda Ar-Ge

Ar-Ge

Sürekli gelişen teknoloji ve yeni taleplerin çeşitliliğini her zaman dikkate alan Depar Deri Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde bulundurduğu 2 adet tam donanımlı Ar-Ge laboratuarıyla profesyonelliğini bir kez daha ispat etmektedir.
Firmamız, üretilen ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini sürekli olarak laboratuar ortamında takip etmektedir. Yeni ürünlerin tasarımı tamamen dijital ortamda yapılmakta ve gerekli şartlar sağlandığında müşteri ile buluşturulmaktadır.

Hakkımızda Fabrikamız
Fiera Cover

“FIERA ile size iddialı olduğumuz ayakkabı, çanta ve aksesuar üretiminde kullanılan poliüretan esaslı suni derilerimizi sunuyoruz.”

Ülkemize koagüle suni deri teknolojisini kazandırmanın haklı gururunu yaşayan şirketimiz günümüzün süratle değişen modasını yakından takip etmektedir. FIERA ® sayısız renk, yüzey ve tuşe seçenekleri ile ayakkabılık suni deriyi alternatif ürün olmaktan çıkarıp; tanınmış markaların tedarikçisi olmuştur.

Atlas Cover

Koagüle suni deriyi ülkemize getirmenin haklı gururu ile kalite kriterlerini her zaman zirvede tutan şirketimiz, promosyon sektörünün tartışmasız Türkiye’de rakipsiz, dünyada da en iyi bilinen 3 üreticisinden biridir.

Termoaktif koagüle suni deri uzmanı şirketimiz, Ajanda, kitap ve kırtasiye üreticilerinin ısrarla talep ettiği frekans hassaslığı, renk devamlılığı ve ipeksi tuşeyi bir araya getirmekteki uzmanlığı 20 yılı aşkın koagüle kaplama tecrübesine dayanmaktadır. Türkiye’de ve Dünyadaki çeşitli büyük promosyon firmalarının ilk tercihi olmak gurur verici olduğu kadar büyük bir liderlik sorumluluğunu da beraberinde getirmiştir. Müşteri memnuniyeti adına ATLAS markamız yüzlerce renk ve deseni promosyon sektörü beğenisine sunmuştur.

ATLAS® termoaktif ürünleri ajanda, kitap, defter, kırtasiye objelerinin yanı sıra tekstil ve hazır giyim sektöründe etiket olarak da kullanılmaktadır.

D'Lux Cover

“Depar® markalar ailesinin en genç üyesi D’lux ile siz müşterilerimize flok kaplanmış suni süet olan ürünleri sunmaktayız.”

2000 yılında hizmete giren flok ünitemizde, çeşitli kumaşları kaplayabildiğimiz gibi, suni deri üzerine flok, frekanslık PVC zemin üzerine flok ve de Flok on Flok uygulamalarını müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Oturma gruplarının favori kaplama malzemelerinden olan floklu kumaşlar aynı zamanda ışıksızdırmaz (blackout) olarak perdelik ürünlerde nihai tüketicinin ilk tercihi.

Konfeksiyon sektörünün ipek süet ve alkantara isimleriyle bilinen floklu kumaşlarıyla da bilinen bir tedarikçiyiz.

Lea Cover

En kısa zamanda minimal miktarda döşemelik suni deri temin etmek isteyen müşterilerimize özel, LEA “Ortak Stok Programı” 1 metre ’den 500 metre ’ye kadar yüzlerce değişik renk ve desenden oluşan ürünlerimizi hizmete sunuyor.

Butik çalışan, stok maliyetlerinden çekinen, süratli ve devamlı ürün temin etmek için her iki yılda bir yenilenen kreasyonu ile LEA kartelamızı satış temsilcilerimizden çekinmeden talep edebilirsiniz.

Yurtiçinde dilediğiniz kargo şirketiyle yapılan gönderilerle ortalama iki günde suni deri tedarik edebilmek müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak için yapabileceklerimizin başlangıcıdır.

Pro Cover

Çok özel mekanlara, çok özel suni deri döşemelik arıyorsanız PRO® (contract vinyl fabrics) ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere fazlasıyla sahiptir.

İnsanların toplu halde bulundukları özel mekânlarda, kamusal açık veya kapalı mekânlarda kullanılan döşemelik veya dekoratif suni derinin de özel olması gerekmektedir. Bu anlamda PRO® hem teknik açıdan hem de insan sağlığı açısından yüksek özellikler içeren çok özel suni deriler üretmiş ve piyasaya sunmuştur. PRO oto döşemelik ürünlerini bilinen bütün otomotiv şirketlerine sunduğu gibi Marine grubunda yat döşeme sektörüne Türkiye’deki en yüksek kaliteli ürünleri de kazandırmıştır.

Dış etkenlere olağanüstü direnç göstermenin yanında yanmaya karşı CRIB 5 İngiliz standardına, M1 Fransız standartdına göre yüksek direnç gösterir ve fitalat içermez.

Confex Cover

Sonsuz renk ve desenlerin yanı sıra gerçek deri görünümlü poliüretan kaplama ve koagüle giyimlik suni deri ürünlerimizi CONFEX ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.. CONFEX Konfeksiyon sektöründe en çok ilgi uyandıran markalardan biridir.

Gerek iş giyimi gerekse moda sektöründe confex ürünlerimizin gördüğü talebin haklı gururunu yaşarken insan tenine temas eden ürün üretmenin getirmiş olduğu sorumluluğunda bilinciyle; şirketimiz, hammaddelerinde kesinlikle fitalat, Azo boyar maddeler veya ağır metaller bulundurmamaktadır.

Confex moda dünyasında gerçek deriye bir alternatif değil, öncelik olmayı başarmıştır. Mağaza vitrinlerindeki ürünlerimiz bunun en güzel örneğidir.

DEPAR DERİ PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.
ve LEA SATIŞ DEPOSU

Firüzköy Bağlariçi Cad. No : 68
34325 Avcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE

MESAJ GÖNDER

Tel: + 90 212 428 35 35 pbx

Faks: + 90 212 428 36 36

E-posta: info@deparderi.com.tr